Każdy, kto rozważa zaciągnięcie zobowiązania, zwraca najpierw uwagę na korzyści z tym związane. Samo uzyskanie gotówki jest oczywiście celem, ale cały proces od wypełnia wniosku do uzyskania pieniędzy również ma olbrzymie znaczenie. Pożyczki prywatne online to jedna z opcji, które dostępne są zarówno dla osób z dobrą historią kredytową, jak i dla zadłużonych w niezmienionej, atrakcyjnej i pełnej zalet formie.

1. Minimum formalności

Firmy pożyczkowe znane są z nie wymagania zaświadczeń potwierdzających wysokość dochodów. Takie standardy typowe są dla chwilówek, czyli pożyczek krótkoterminowych, które otrzymać na konto można nawet tego samego dnia, w którym został wypełniony wniosek. W przypadku osób zadłużonych wymagane jest oświadczenie o dochodach, które wnioskujący składa w formie pisemnej lub w trakcie rozmowy z konsultantem.

2. Szeroki wybór ofert

Dla osób zadłużonych przygotowano kilka atrakcyjnych propozycji, w tym pożyczki krótkoterminowe na niewielką kwotę, pożyczki prywatne pod weksel ratalne, a nawet pożyczki długoterminowe.

3. Szybki proces przyznawania

Złożenie wniosku zajmuje maksymalnie kilkanaście minut, a oczekiwanie na decyzję drugie tyle. Oczywiście nie wszystkie instytucje finansowe udzielające pożyczki pod weksel bez BIK dla zadłużonych online rozpatrują wniosek w kwadrans, ale trwa to zdecydowanie krócej niż kilkanaście lat temu, gdy na decyzję trzeba było czekać nawet dwa tygodnie.

4. Pożyczka bez BIK dla zadłużonych online

Możliwość uzyskania pożyczki prywatne pod weksel bez wychodzenia z domu będąc zadłużonym i z negatywną historią kredytową to ogromne udogodnienie.

5. Korzystne oprocentowanie

Ciekawostką i dla wielu zupełną nowością jest to, że firmy pożyczkowe oferują atrakcyjne koszty pożyczki pod weksel. Jeszcze przed wejściem w życie tzw. ustawy antylichwiarskiej instytucje pozabankowe miały bardzo negatywną opinię. Obecnie są nie tylko bezpiecznym sposobem na uzyskanie potrzebnej gotówki, ale również korzystnym. Prawo ustala nie tylko maksymalną wysokość oprocentowania, ale również kosztów pozaodsetkowych.