SKOK pożyczka z komornikiem znana jest z konsolidacji i kredytów oddłużeniowych, dzięki którym osoby posiadające zaległości w spłacie, a czasem i zajęcie komornicze, mają szansę na wyjście z trudnej sytuacji finansowej. To ogromna szans ana normalne życie dla dłużników, którzy przez drastycznie trudną i skomplikowaną sytuację finansową stracili rodziny, a nawet zdrowie. Poznaj nasze rady i dowiedz się, dla jak działa kredyt w SKOKu oraz kto może go otrzymać.

Jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać kredyt dla zadłużonych w SKOK?

Skok pożyczka z komornikiem mogą otrzymać konsumenci z poważnymi zadłużeniami, a nawet zajęciem komorniczym. Istotne jest posiadanie nieruchomości na własność. W takiej sytuacji firma udziela zobowiązanie, które nie przekracza 70 proc. wartości nieruchomości. O przyznanie kredytu mogą ubiegać się dłużnicy, wobec których wszczęto postępowanie komornicze. Specjalnie opracowana oferta pozwala spełnić wymagania klientom, którzy widnieją na listach dłużników. Kredyt pozwala uregulować wszystkie zaległości i wyjść z trudnej sytuacji finansowej.

Czy SKOK sprawdza bazy?

Tak, sprawdzenie historii kredytowej klienta jest ważnym elementem stworzenia dla niego odpowiedniej propozycji, jednak negatywna historia nie jest czynnikiem odmowy udzielenia zobowiązania. Firma sprawdza w bazach stan zadłużenia klienta, dzięki czemu może przygotować dla niego planu spłaty wszystkich zobowiązań. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie zobowiązania działającego jak konsolidacja, czyli pozwalającego uregulować wszystkie zaległości i spłacać jedną, dogodną ratę miesięcznie.

Czy niskie dochody uniemożliwiają uzyskanie zobowiązania?

Kiepska zdolność kredytowa, na którą składają się również dochody nie jest przeszkodą w uzyskaniu kredytu. SKOK sprawdza sytuację osoby wnioskującej, jednak dopasowuje ofertę do jej indywidualnej sytuacji finansowej, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie kredytu oddłużeniowego nawet wtedy, gdy dochody są niskie. Dla firmy bardzo ważna jest nieruchomość, ponieważ jej wartość stanowi zabezpieczenie.